Відвідала бутік у день Народження, щоб обрати подарунок для себе, та залишилась дуже задоволена обслуговуванням. Дівчата запропонували каву з цукерками, принесли для примірки усі вироби, які я попросила, та після покупки зробили подарунок у вигляді пляшки шампанського, книжки, та квитків на виставку виробів ювелірного дому. Щиро рекомендую!