Закупляли алкоголь з подругою на весілля. Перший «захІд» пройшов нормально, показала паспорт і забрала. Пішли ще раз — наступний касир просто ненормальна була. Я показала паспорт, але вай-фай в магазині був поганий, і не прогружало. На що касир сказала: не видумуйте, все нормально з інтернетом. Ви думаєте, що я шмаркачка прийшла ящиками набирати алкоголь знаючи, що неповнолітня? Менше з тим, подруга показала свій паспорт фізичний, на що касир сказала : а ви шо, платити будете? Я дала свою карту подрузі, аби оплатила, то в касира такий вираз обличчя, наче ми якоїсь нижчою планки, аніж вона. Якщо ми молодші за вас, то це не говорить про те, що ви розумніша, пані!!